Dziki 2. Pojedynek
Hrají
Bogusław Linda
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Anna Prus
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Agnieszka Włodarczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Henryk Gołębiewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Dariusz Toczek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Katarzyna Radochońska
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Eugeniusz Karczewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Monika Ambroziak
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Małgorzata Socha
Polsko
Nejlepší seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klaudiusz Kaufmann
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Jerzy Matula
Polsko
Nejlepší seriály:
Naprostí začátečníci (2023) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Olga Miłaszewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Olga Sarzyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Arkadiusz Jakubik
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Magda Celówna
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
Rafał Rutkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Adam Krawczuk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Karina Kunkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Piotr Siejka
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Paweł Strymiński
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Klan (1997) (seriál)