Unser Lehrer Doktor Specht - Season 5 (1999) (série)
Hrají
Robert Atzorn
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Hans Brenner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Maria Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Beat (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nina Hoger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Gisela Trowe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Melanie Rühmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Sharon Brauner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Silke Matthias
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Thomas Meinhardt
Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Claudia Wenzel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ralf Schermuly
Německá říše
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Michael Benthin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Simon Licht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Esther Hausmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Sascha Posch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Carol Seyboth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doktor z hor (1992) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Ferdinand von Schrottenberg
Západní Německo