Hrají
Christian Berkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Der Bastard (1989) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Wolf Roth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Brandrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Günter Meisner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hartmut Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Eva Maria Bauer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Carmen-Dorothé Moll
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Lukas Ammann
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rosemarie Gerstenberg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Nikola Kress
Německo
Nejlepší seriály:
Únos a výkupné (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Rainer Goernemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hans Jürgen Diedrich
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nils Holgersson (1980) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Luitgard Im
Německá říše
Holger Petzold
Německá říše
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Renate Kohn
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Karin Eckhold
Německá říše
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Edith Behleit
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Siska (1998) (seriál)
Christoph Lindert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Claudia Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kmotra (2008) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)