Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti. (Netflix)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

agentmiky

Kladné ohlasy ze západu vychvalují i to co máš na profilovce, tady se to prostě jen nepovedlo, tak jako už se tisíckrát nepovedly jiné filmy.

na příspěvěk reagoval agentmiky

agentmiky

agentmiky (hodnocení, recenze)

Hodně velká slabota. Otřesný soundtrack, strašná kamera a střih během akčních sekvencí, děravý scénář.... Ani nevím, co jsem vlastně mohl čekat. Stejně ale nechápu ty kladné odezvy ze Západu, asi už fakt nepoznají dobrý film 😂

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Jaeger

No já sem se na film těšil, v té době sem nemohl vědět, že se mi film nebude líbit. Však uznávám, že tvé věštecké schopnosti sou na vysoké úrovni.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak Harlin točí filmy, ale nedostává velký rozpočty, ani netočí pro velký studia. A McTiernan seděl za lhaní FBI, což je obávám se v Hollywoodu každýmu fuk. To, že se mu Rollerball podělal je poté, co natočil slušnej Basic, každýmu asi taky jedno. Na druhou stranu Ang Lee režíruje Gemini Man? A Black Widow zase režíruje nějaká paní, co točí  dramata, WTF?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Dívám se, že Harlin točí akční filmy až dodnes. Takže to je už na tobě, jestli se ti jeho režie zamlouvá nebo ne. 

McTiernan seděl ve vězení a zbankrotoval. Asi není opravdu v Hollywoodu vítaný, ale ty jeho poslední dva filmy podle všeho stejně za moc nestály (zvláště Rollerball byl katastrofa).

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Nevím, jestli jim to někdo zakázal. V Hollywoodu se přeci nic oficiálně nezakazuje. A proto Mel Gibson před lety roky v ničem nehrál, protože měl ošklivý řeči o Židech a Richard Gere už roky nenatočil velkej studiovej film, protože mluví ošklivě o Číně:) Ale nikdo jim to oficiálně nezakázal. A ve vší úctě, jako akčního fanouška mě sere, když dávají točit akční filmy lidem, který vědí o žánru hovno a nemají k němu vztah.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

A jelikož se mi tenhle film nelíbil, tak sem dítě, ale kdyby se mi tenhle film líbil, tak bych byl taky dítě. Bože..... To jsem napsal kde? Ukaž :-)) Dítě jsi ne kvůli tomu, že se ti nelíbil tenhle film, ale kvůli tomu, že vždy když na tebe zareaguji, smažeš komentář. Nepřijde ti to trochu dětinské?

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

A jelikož se mi tenhle film nelíbil, tak sem dítě, ale kdyby se mi tenhle film líbil, tak bych byl taky dítě. Bože.....

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Rucka je výborný autor, jeho lazarus považuji za jeden z nejlepších komiksů, u nás vychází jeho Gotham central který píše s Brubakerem, on píše hlavně ženské hrdinky, třeba Wonder woman, které vyšly v dckk nebo Rebirth. Napsal celkem zajímavou sérii Black magick, ale asi to hlavní od něj je Lazarus, to zkus, není to ovšem jeate ukončené stejně jako právě Old guard... Komiks je dobrý.. 100 bullets má za mě pěknou kresbu... Někomu třeba nesedne Cook, ale mně se Parker nebo Nová hranice líbí hodně..

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nebo u takových Sto nábojů, ta kresba je tam podobná, ale kreslíř si tam dal práci s obličeji a taky jak ty postavy vypadají, nebo když na něco reagují. Když soudím kresbu z tohohle komiksu, tak mi příjde taková výrazně pastelová, bez většího důrazu na detail a to mi prostě nesedí. Nevim jak je na tom příběh a postavy, ale vzhledem k tomu, že to dělal ten samý člověk, co psal scénář k tomuhle filmu, tak nevim, nevim. A jak postupně děj ubíhal, tak mi přišlo, že ten film hloupne víc a víc a i ta akce je taková sterilnější a nudnější, než na začátku. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

podobná kresba je i u The Losers a taky mi tam nesedí, ale třeba u takového Sandmana ta kresba tam pasuje, jelikož i ten příběh je temnej. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jasný, to chápu, jen že je to vyznělo trochu jinak....kdybych měl hodnotit dle kresby, tak Romita Jr. může kreslit sebelepší komiks ale vždy by to byla sračka, naopak Ross by mohl malovat sebehorší komiks ale vždy by to byl skvost

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takový druh kresby, sem už několikrát viděl a nikdy mi nesedla, ale podle kresby nesoudím celý komiks, jenom část toho komiksu. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

se nesmím divit, že film stojí za jednu hvězdičku, když komiks je na tom ještě hůř 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

teda ten komiks, taky asi nebude žádná velká sláva.......a ta kresba, bože co má kreslíř proti tomu vykreslit postavě normální obličej ? ahh 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Líbí se mi ta sekera... Mohli do ní přidat třeba ještě brokovnici... To by bylo dílo. 8)

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , Yoshitsune

tak se hlavně uklidníme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Související novinky

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Oscarova herečka Charlize Theron (Srážka s láskou, Šílený Max: Zběsilá cesta) zvládá docela v pohodě kombinovat jak ambiciózní dramata, tak studiové velkofilmy, tak nezávislou scénu. V poslední době… (více)

Pokračování filmu Old Guard má scénář

Pokračování filmu Old Guard má scénář

05.07.2021

Přestože divácká odezva nebyla nijak oslnivá, Netflix byl se svojí adaptací komiksu Old Guard: Nesmrtelní poměrně spokojený. Natolik spokojený, že mu rychle odklepnul pokračování a dotlačí jej před… (více)

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

15.07.2020

Režisérka Gina Prince-Bythewood si čerstvě udělala v Hollywoodu jméno akčním snímkem Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron v hlavní roli. Ten už má na Netflixu prakticky jisté pokračování, ke… (více)

Reklama

Reklama