Režie:
Andrej SilkinScénář:
Irina Arkaděva, Světlana Fričinskaja, Alla Guseva, Marina Šichalejeva, Alexandr Žukov (více)Kamera:
Sergej KiseljovHudba:
Darin SysojevHrají:
Natalija Vdovina, Jaroslav Bojko, Alexandr Golubev, Anna Ukolova, Naděžda Markina, Diana Zaprudskaja, Vladimir Jumatov, Vasilij Kortukov, Julia Zimina, Anatolij Guščin, Jurij Ponomarenko (více)Epizody(24)
-
Borzyje ščenki (E01)
-
Opasnyj povorot (E02)
-
Ličnoje dělo (E03)
-
Ukol vetěrinara (E04)
-
Učilka (E05)
-
Pochititěli krasoty (E06)
-
Samoubijca (E07)
-
Tolko dlja belych (E08)
-
Parkovka (E09)
-
Tichij čas (E10)
-
Trepanacija serdca (E11)
-
Maršrutka (E12)
-
Priznať něvinovnym (E13)
-
Uskolzajuščaja krasota (E14)
-
Slovo česti (E15)
-
Veduščij-vedomyj (E16)
-
K voprosu o transplantologii (E17)
-
Zakon surov, no on zakon (E18)
-
Otličnyj servis (E19)
-
Svidětěl (E20)
-
Pokazatělnoje vystuplenije (E21)
-
Levša (E22)
-
Žestokosť (E23)
-
Vystrel (E24)
Hrají
Natalija Vdovina
Sovětský svaz
Jaroslav Bojko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kadeti (2004) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexandr Golubev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Likvidace (2007) (seriál)
Kadeti (2004) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anna Ukolova
Sovětský svaz
Naděžda Markina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Vladimir Jumatov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Vasilij Kortukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julia Zimina
Sovětský svaz
Anatolij Guščin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Ponomarenko
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Něudačin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Anatolij Těrpickij
Sovětský svaz
Svetlana Zelenkovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Major Větrov (2006) (seriál)
Nelli Nevedina
Sovětský svaz
Jaroslav Žalnin
Sovětský svaz
Oleg Tkačjov
Nejlepší seriály:
Major Větrov (2006) (seriál)
Alexandr Sirin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)