Scénář:
Anatolij Barchatov, Alexandr Pajgalik, Sergej Sejraňan, Igor Ševčuk, Michail Vasserbaum (více)Hudba:
Dmitrij UchaněvHrají:
Anna Banščikova, Valerij Kucharešin, Natalja Těrechova, Igor Kopylov, Valentina Panina, Alexandr Lenin, Světlana Smirnova, Jan Capnik, Vladimir Bogdanov, Alexandr Ronis, Xenija Katalymova (více)Série(2) / Epizody(24)
Hrají
Anna Banščikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Natalja Těrechova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Kopylov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valentina Panina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Lenin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Smirnova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Vladimir Bogdanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ronis
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Xenija Katalymova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anton Vasiljev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Slovo pacana (2023) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Sergej Lebeděv
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Barkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Jevgenija Igumnova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivan Vasiljev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Vontov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Jelena Simonova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Gali Abajdulov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)