Reklama

Reklama

Circle: Uzavřený kruh

  • Česko The Circle (více)
Trailer 2

Svět bez hladu. Svět bez válek. Svět bez nemocí. Neomezené možnosti. V úchvatné a největší high-tech společnosti The Circle neexistuje problém, který by nebylo možné vyřešit. Její technologie mají moc doslova změnit svět. Právě sem, do zaměstnání snů, nastupuje mladá a ambiciózní dívka Mae (Emma Watson). SDÍLET ZNAMENÁ STARAT SE. Šéf a zakladatel (Tom Hanks) společnosti je vizionář, který vybudoval v Circle ráj na Zemi a který touží po dokonalém světě. Jeho receptem na pokrok a na šťastné a spokojené lidstvo je svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení . . . a sledování. CHOVÁŠ SE HŮŘ NEBO LÍP, KDYŽ TĚ NĚKDO SLEDUJE? Mae je obklopená vymoženostmi supermoderní společnosti. Ohromena ideály a vzájemností se na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, který by štěstí a pokrok v Circle mohl rozšířit do celého světa. Současně s tím začne potkávat tajemného muže. Stane se její nový život pohádkovým snem nebo dostane příchuť hororové noční můry? Bude mít kruh, do něhož vstoupila, cestu ven? KDO MÁ TAJEMSTVÍ, LŽE. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

naopak ja som zo svojim životom spokojný a práve preto nechcem aby to tu vyzeralo ako v multikulti "obohatených" regiónoch aké som videl v západnej európe

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Takže pokud člověk nemá rád negry, nechce osidlovat naše země (nejen ČR) smíšenou imigrantskou špínou a mísit dle Kalegriho evropu až z nás bude polotmavá špinavá Indie 2.0, tak je špinavý Slovák deprimovaný  z cizích chyb? Probuď se ty idiote...nemám slov. Anebo lépe, vypadni z ČR a střední Evropy a žij si třeba ve Švédsku, Anglii, Litvě nebo Francii, tam se ti bude určitě líbit. Kdyby se ti to ještě nelíbilo dost, věřím, že severni afrika nebo blízký východ už tvým požadavkům dostojí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

pekloQ

bez zmyslu? je to predsa úplne jasná proti belošská propaganda, ten najväčší zloduch je biely a černoško všetko zachráni

na příspěvěk reagoval pekloQ

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

Cely to zachránil Hanks posledni větou "a jsme v prdeli", jinak jsem se pristih ze celej film jsem jenom cucel na "malá kuzlatka" pod trickem Emmy :)) no je to blbost.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Emma, Tom Hanks, velice současné téma .... čekala jsem, že to bude totální úspěch, takže jsem upřímně v šoku z hodnocení toho filmu. Ani né tak tady, jako celosvětově. Tady se to přece jen ještě jakž takž drží, ale ty výsledky na tomatě jsou šílené! Ale je pravda, že jsou to teprve dva dny, takže jsem zvědavá jestli se to ještě zvedne.

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

JoannaKey

ano...o to je to tragičtější, že se na tom zmrvení podílel autor sám. Ono i ve filmu by se to dalo vyjádřit, ale jakkoli si to promítám dopředu dozadu, nacházím jen a jenom jednoduché poselství (které z toho většina lidí třeba i jenom podvědomě vyčte). Holka se napřed divila, trochu cukala, ale nakonec sama uznala, že myšlenka je to super a to, že se občas stane nehoda, je malá dań za skvělý život, který to nabízí. A nakonec sedí celá štěstím se tetelící na lodičce a vesele mává dronům, kteří jí lítají těsně nad hlavou.... jako co si z toho má člvoěk vzít? Vsadím se, že dne žije obrovskoá spousta lidí jako je mae a mají t v hlavě poskládané poodbně... atěm stačí jenom tuknout sem tam nějakej ten film, nejakou tu propagandu "hle, jaké dobro můžeme konat" a je hotovo.

Když natočil Petersen Nekonečný příběh, trápil se Michael Ende až do konce svého života tím, že ten film dělá přesně to, proti čemu on ve své knize píše. Jakpak se asi cítí Dave Eggers?

JoannaKey

JoannaKey (hodnocení, recenze)

bloodcountes

Jen bych ráda dodala, že ač film se tolik od nikdy neliší v tom správnem smyslu slova, není v něm správně vystižena celá myšlenka vyvedena do té absolutní absurdity, kdy je jasné, že autor knihy to myslel jako varování právě před takovým vymýváním mozků. Celé to bylo lépe vyjádřeno, film je plochý  nevýrazný, špatně pojatý. Kniha ač není literální skvost, sděluje přesně co sdělit chce a rozhodně tu myšlěnku neoslavuje, naopak...přečetla jsem ji jediním dechem a neustále kroutila hlavou nad počínáním hlavní hrdinky a všech těch ovcí. Ale možná nečíst knihu a vidět jen film, vrhalo by to na mě jiné světlo.

na příspěvěk reagoval bloodcountes

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

tady je recenze knihy, která asi opravdu byla varováním, nebo alespon nebyla jednoznačná - v tom případě tedy tvůrci filmu knihu pořádně zprznili a vzhledem k tomu, že ji prznil i spisovatel, je to celé obzvláště nechutné, protože ve filmu nenajdete stopy po ironii nebo nějaké dvojznačnosti, tvůrci velice jasně ukazují, kam směřovat. zřelněji už to ani říct nejde.

na příspěvěk reagoval JoannaKey

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

Anarvin

ne, nemyslím si, že je doveden do absurdna., tohle je víceméně reálná realita - někde už, jinde teprve začínají, ale není to bohužel absurdní. Ne,  režisér nezvedá varovně prst, ale ukazuje nám prsteníček.

Nevím, z čeho bych měla soudit, že je to varování??? tohle je myšlený vážně. Můj společník se se mnou sice chvíli dohadoval, že na tom konci (na té loďce?) to Ema myslela ironicky, že se vlastně postavila proti tomu systému, ale  po chvíli, když o tom uvažoval, tak řekl:" nojo, ona to asi fakt nemyslela ironicky, ona to všechno myslela vážně...no do háje... " :)).

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

komentáře ještě nejsou dostupné, ale já se z toho musím vypovídat, nebo neusnu....

Tento navoněný SHIT je totální, brutální, frontální, nepokrytě přímočará  propaganda a mozkový výplach, jaký jsem ještě nikdy neviděla. Nemějte soukromí, protože tajnosti jsou lež, kdo něco tají, je lhář a sobec a vůbec celkové úplně špatnej člověk, sice se semtam stane nějakej faul, ale přeci taky nepřestanete létat letadlem, když tu a tam nějaké spadne. Výhody jsou nevyčíslitelné -  od léčby roztroušené sklerozy a chytání zločinců až po celosvětovou povinnost mít svůj účet u Circle a volit. Teprve až každý bude úplně průhledný a bez soukromí, zavládne skutečná demokracie a ráj na zemi. Nejhorší na tom je, že tuhle vizi myslí v reálu pár šílenců zcela vážně a i ten film to myslí vážně a všemi silami pracuje na psychické přípravě lidí k tomu, aby se z nich stali dokonalí lidé (tedy robůtci bez lidství, pokrytci a neurotické trosky kolem dvaceti) Protože když víme, že se na nás nikdo nedívá, tak máme sklon dělat nesprávné věci, zatímco když víme, že nás každý vidí, projevují se v nás ty lepší stránky. A já říkám nasrat , šmejdi, nasrat a za tuhle nechutnou, drzou a nestoudnou agitku přes všechnu její řemeslnou kvalitu dávám odpad, protože tohle je mentální odpad odpadu lidské společnosti.

na příspěvěk reagoval Esgalnor

 (hodnocení, recenze)

tak toto je skvela genericka sracka. otvorit mixer, nahadzat do neho vsetky zname popularne suroviny (hanks, watson, cernoch, scifi, apple..) zapnut, vyliat do pohara, nechat skonzumovat a tvarit sa, ze sme vynasli novy uzasny drink. a po troch poharoch sa vascina aj tak pogrca v tmavej ulicke. dete do prdele. emma ma naviac..

na příspěvěk reagoval Esgalnor, Gryphon

BarkaS

BarkaS (hodnocení, recenze)

Snad to nebude taková bejkárna jako Hologram... Trailer je skvělej

Související novinky

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

26.02.2017

Pooperační komplikace nám dnes sebraly hereckého veterána Billa Paxtona. Mladší ročníky tohohle pána možná neznají, v 80. a 90. letech ho však nešlo přehlédnout. Kdo za to může? V první řadě James… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Reklama

Reklama