Mentovskije vojny - Season 9 (2015) (série)
Hrají
Alexandr Usťugov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Lepší než my (2018) (seriál)
Dmitrij Bykovskij-Romašov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vsevolod Curilo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sirin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Likvidace (2007) (seriál)
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)
Ljubov Maťušina
Sovětský svaz
Olga Pavlovec
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dve storony odnoj Anny (2009) (seriál)
Dmitrij Muchamadějev
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Andrej Karako
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Major Větrov (2006) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sajutalin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Světlana Smirnova-Kacagadžijeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Irina Sotikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Andrej Rodimov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Fefilova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenija Usťugova
Rusko
Alexandr Alexejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Lebeděv
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Gajocho
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)