Leningrad 46
Hrají
Sergej Garmaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Doktor Živago (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Anna Tabanina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Michail Kasapov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Aravuškin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Eduard Fljorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andrej Astrachancev
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jevgenij Bakalov
Nejlepší seriály:
Spjaščije (2017) (seriál)
Nikolaj Gorškov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelizaveta Kutuzova
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Matvejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Alla Jeminceva
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Ganelin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Irina Poljanskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Čerkašin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandra Nazarova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Roman Agejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)