Epizody(9)
-
Lawranc, ojciec Kristiny (E01)
-
Koncesja (E02)
-
Wielkie otwarcie (E03)
-
Złoty środek (E04)
-
Wzloty i powroty (E05)
-
Bicie piany (E06)
-
Zjazd koleżeński (E07)
-
Akcyza (E08)
-
Wesele (E09)
Hrají
Jan Kociniak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Anna Samusionek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Radosław Pazura
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Grzegorz Wons
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Stelmaszyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Magdalena Zawadzka
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Piotr Gąsowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Princip slasti (2019) (seriál)
Piotr Zelt
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Grzegorz Kowalczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Krystyna Sienkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Stefan Friedmann
Polsko
Nejlepší seriály:
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Stanisław Tym
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Elżbieta Piekacz
Polsko
Sławomir Orzechowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Witold Pyrkosz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Lech Mackiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Aleksander Mikołajczak
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Ewa Gawryluk
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodinné hry (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tadeusz Wojtych
Francie
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Piotr Pręgowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)