Reklama

Reklama

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

  • USA R.I.P.D. (více)
Trailer

Obsahy(1)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Stejšn

Stejšn (hodnocení, recenze)

ta násilná aplikace zkratky U.R.N.A. je jak z nějakého starého čtyřlístku, třeba jako APOBAB, nebo RODOM :(

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Rikky007

Naopak ten název je skvělej, protože evokuje URNA naší policie a zároveň tak nějak ctí předlohu (R.I.P.D.), takže zrovna tenhle překlad se podle mě hodně povedl.

na příspěvěk reagoval Guilemot

Rikky007

Rikky007 (hodnocení, recenze)

10doktor10

Ten název mi rve uši. Nechápu proč to nenazvali třeba R.I.P.D - útvar pro likvidaci neživých nebo tak něco. Ale to téma je jako víc přehnaný než útok gigantických potvor, co se zjevujou na dně pacifiku? Podle mě to vypadá jako docela sranda na způsob MIB.

na příspěvěk reagoval Wysch

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Anarvin

Já jsem naopak celkem rád, že vidím v trailerech a spotech jedno a to samý. Možná je to tak lepší, než aby se do tří trailerů a osmi spotů narval celej film. Obecně vzato nevidím problém v šabloně příběhu nebo tak, pokud je to dobře natočená šablona. A nerad bych tě nějak upozorňoval na něco, co určitě dobře víš, ale natočil to ten samej člověk, kterej natočil "příjemné překvapení podzimu", jak jsi ohodnotil RED. Takže  bych to předem tak neodsuzoval, a to i přesto, že za scénářem stojí dvojka z dvojky Titánů nebo Aeon Flux.

karlik4801

karlik4801 (hodnocení, recenze)

TheNine

Taky zajdu. Ale sledovaností jsem myslel, sledovanost jeho webu. Je to jasné z toho, že články o různých filmech sdílí v úplně odlišných diskuzích. A tento článek je taky naprosto zbytečný, bez užitečného názoru. Ale zase nechci filozofovat. :D 

na příspěvěk reagoval TheNine

10doktor10

10doktor10 (hodnocení, recenze)

Já teda nevím, ale tohle už mi přijde jako trochu přehnaný téma. I ten název je děsivej :D

na příspěvěk reagoval Rikky007

TheNine

TheNine (hodnocení, recenze)

karlik4801

Počkat, jak pro sledovanost? To mi vysvětli, třeba změním názor. Ty si teda nemyslíš, že to bude na 95% propadák? Ne, že bych to tomu filmu přál, určitě na něj zajdu.. 

na příspěvěk reagoval karlik4801

TheNine

TheNine (hodnocení, recenze)

Hele vy dva experti. To co je v tom článku napsaný, má pravděpodobnost, že se to stane tak 99,9%. :-) 

Nejsou to žvásty, ale rozumný argumenty, proč ten film propadne.

Čabas.

na příspěvěk reagoval karlik4801

karlik4801

karlik4801 (hodnocení, recenze)

Anarvin

Co za tím hledáš ty úchyle? Laciné triky, třeba to chce jít ve šlépějích Mužů v černém úplně ve všech směrech. 

Aywes

Aywes (hodnocení, recenze)

Trailer mi trochu připomněl ujetější verzi filmu Muži v černém.Ten název je ale příšernej :).

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

tempus

Tak Kapitán se držel příkazu od Marvelu. Přeložily jenom First protože nic jinýho ani nemohly.

tempus

tempus (hodnocení, recenze)

Jeden z nejhorších názvů má taky Kapitán Amerika - Captain America: První Avenger

Ještě něco k těm slovenským názvům: dům loutek

na příspěvěk reagoval Žralok

Uživatel tempus smazal svůj příspěvek.

Dreeks

Dreeks (hodnocení, recenze)

R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů....

a co R.I.P.D.-URNA-SWAT: Útvar Rozhodně Neživých Agentů?

Související novinky

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Roger Michell se v posledních letech blýsknul třeba Venuší nebo Hezkým vstáváním, jeho nejznámějším filmem ale navždy bude Notting Hill. Komedie s drobným sociálním přesahem je nevyčerpatelným… (více)

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

21.02.2012

...a našli režiséra. Z prvního Red se vyklubal obstojný hit, pěkně se prodával na blu-ray a DVD a nejmenovaná kabelová televize díky vysoké sledovanosti hraje film zhruba třikrát denně. Už nějakou… (více)

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

V obou případech je fakticky rozhodnuto, že pokračování bude. Nebráníme se. S Die Hard 5 to studio 20th Century Fox myslí smrtelně vážně a Bruce taky, protože se aktivně zúčastňoval na výběru… (více)

Kevin Bacon opět zlotřilý

Kevin Bacon opět zlotřilý

01.08.2011

Několik let se pohyboval „mimo výsluní“, ale jako hlavní lotr v X-Men: První třídě zazářil (doslova) a tak ve světle áčkových reflektorů chvíli zůstane. Zahraje si totiž padoucha v nadpřirozené akční… (více)

Reklama

Reklama