GSG 9: Speciální jednotka - Série 1 (2007) (série)
Hrají
Marc Ben Puch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Bülent Sharif
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jorres Risse
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Florentine Lahme
Nejlepší seriály:
Stav beztíže (2009) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Richard van Weyden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2019) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Pietschmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Bert Böhlitz
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Stefan Rudolf
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hanna (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Aaron Hildebrand
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Max Woelky
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Adrian Topol
Polsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Franz Dinda
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Torsten Michaelis
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Sascha Göpel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Steffen Münster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Atef Vogel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tom Wlaschiha
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Rico Kassmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Alexander Müller
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)