Hrají
Gabriela Kownacka
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Potocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Anna Romantowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Elżbieta Zającówna
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Englert
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Jacek Borkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Leon Charewicz
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Krzysztof Stroiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Paweł Wawrzecki
Polsko
Grażyna Wolszczak
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Machulski
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Artur Żmijewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Krzysztof Kiersznowski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Kożuchowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Andrzej Blumenfeld
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Maciej Kozłowski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Stockinger
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Piotr Polk
Polsko
Nejlepší seriály:
DNA (2019) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Teresa Lipowska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Beata Ścibakówna
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)