Tangle - Season 3 (2012) (série)
Režie:
Michael James RowlandScénář:
Tony McNamaraKamera:
John BrawleyHudba:
Bryony MarksHrají:
Justine Clarke, Catherine McClements, Matt Day, Kat Stewart, Blake Davis, Lincoln Younes, Eva Lazzaro, Georgia Flood, Kate Jenkinson, Dan Wyllie, Jane Allsop, Nicholas Bell, Louis Corbett, Maude Davey (více)Hrají
Justine Clarke
Austrálie
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Catherine McClements
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Matt Day
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Kat Stewart
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Blake Davis
Nejlepší seriály:
Boj o čas (2008) (seriál)
Živí duchové (2010) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Lincoln Younes
Austrálie
Nejlepší seriály:
Grand Hotel (2019) (seriál)
Doktor srdcař (2016) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Eva Lazzaro
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Georgia Flood
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Anzac Girls (2014) (seriál)
Apples Never Fall (2024) (seriál)
Kate Jenkinson
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Wilfred (2007) (seriál)
Dan Wyllie
Austrálie
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Veliká (2020) (seriál)
Jane Allsop
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Nicholas Bell
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Záchranná mise v thajské jeskyni (2022) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Louis Corbett
Nejlepší seriály:
Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)
Maude Davey
Nejlepší seriály:
Škola zoufalých srdcí (2007) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Pozůstalí (2014) (seriál)
Joel Lok
Nejlepší seriály:
Barracuda (2016) (seriál)
Námořní hlídka (2007) (seriál)
Elena Mandalis
Nejlepší seriály:
Boj o čas (2008) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Scooter: Secret Agent (2005) (seriál)
Rhona Rees
Nejlepší seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Věčnost (2020) (seriál)