Ørnen - Season 3 (2006) (série)
Režie:
Søren Kragh-JacobsenKamera:
Bo TengbergHudba:
Jacob GrothHrají:
Jens Albinus, Marina Bouras, Steen Stig Lommer, Janus Nabil Bakrawi, Susan A. Olsen, Ghita Nørby, David Owe, Uwe Kockisch, Jeanette Hain, Joachim Tomaschewsky, Kristian Ibler, Elva Ósk Ólafsdóttir (více)Hrají
Jens Albinus
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Marina Bouras
Řecko
Nejlepší seriály:
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Steen Stig Lommer
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Janus Nabil Bakrawi
Dánsko
Susan A. Olsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Ghita Nørby
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vánoce u našich (2019) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
David Owe
Dánsko
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Uwe Kockisch
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jeanette Hain
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Joachim Tomaschewsky
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Kristian Ibler
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Elva Ósk Ólafsdóttir
Island
Nejlepší seriály:
V pasti (2016) (seriál)
Vraždy ve Valhalle (2020) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Wolfgang Michael
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Timo Dierkes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Susanne Juhász
Dánsko
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Ida Christiansen
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Megan Gay
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Kristian Wanzl Nekrasov
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Anika Mauer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)