Režie:
Dmitrij MeschijevKamera:
Viktor NovožilovHudba:
Svatoslav KurašovHrají:
Julija Pěresild, Jelena Safonova, Alexej Serebrjakov, Igor Sergejev, Leonid Jarmolnik, Jurij Ickov, Natalja Surkova, Leonid Gromov, Fjodor Lavrov (více)Hrají
Julija Pěresild
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (seriál)
Jelena Safonova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
V ritme tango (2006) (seriál)
Don Matteo (2000) (seriál)
Alexej Serebrjakov
Sovětský svaz
Igor Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Leonid Jarmolnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Surkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Leonid Gromov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Fjodor Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Lepší než my (2018) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Oleg Andrejev
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jevlanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Peregudov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vjačeslav Korobicin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Georgij Picchelauri
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Andrej Zibrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Senke nad Balkanom (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Oxana Bazilevič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Dmitrij Lysenkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)