Režie:
Rudolf JugertScénář:
Barbara NoackKamera:
Rudolf KörösiHudba:
Erich FerstlHrají:
Horst Janson, Lina Carstens, Karin Anselm, Monika Schwarz, Renate Zillessen, Alexander Hegarth, Friedrich von Thun, Klaus Löwitsch, Günter Clemens (více)Epizody(13)
-
Besuch bei einer alten Dame (E01)
-
Katharina II. von links (E02)
-
Er wollte ihr soviel sagen… (E03)
-
Schlaflose Nächte (E04)
-
Seilbahn wäre schön (E05)
-
Saubere Umwelt (E06)
-
Die neue Hose (E07)
-
Bastian lernt balzen (E08)
-
Olympiade mit Logierbesuch (E09)
-
Sieger im Rückwärtslauf (E10)
-
Nie wieder siebzig (E11)
-
Ein hoffnungsloser Spinner (E12)
-
Bastian muss erwachsen werden (E13)
Hrají
Horst Janson
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Lina Carstens
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Toma Sawyera (1968) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Karin Anselm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Monika Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Alexander Hegarth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Klaus Löwitsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Ostrov pokladů (1987) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Günter Clemens
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Hansi Jochmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Margot Mahler
Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Gahr
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Angelika Bender
Německo
Nejlepší seriály:
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Monika Lundi
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Ellen Umlauf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Annemarie Wendl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Paul Edwin Roth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Lisa Helwig
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Nora Minor
Rakousko-Uhersko