Epizody(10)
-
Betriebsausflug (S11E01)
-
Teamwork (S11E02)
-
Mörderischer Galopp (S11E03)
-
Schmutzige Wahrheit (S11E04)
-
Wer einmal lügt (S11E05)
-
Um Haaresbreite (S11E06)
-
Heiße Reifen (S11E07)
-
Unter Verdacht (S11E08)
-
Der dritte Mann (S11E09)
-
Tod auf dem Golfplatz (S11E10)
Hrají
Bernd E. Jäger von Boxen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Mike Reichenbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Leon Boden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Patrick Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Anna (1987) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Aram van de Rest
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Caroline Grothgar
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Alexander Kiersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Andrea Suwa
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Klaus Lehmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Andreas Schwankl
Nejlepší seriály:
Létající doktoři (1997) (seriál)
Frank Droese
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Angela Hobrig
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ludwig Blochberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Anne Sarah Hartung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Freya Trampert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Angela Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Luke Wilkins
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Thomas Born
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jochen Rühlmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)