Epizody(26)
-
Hochzeitswirbel (S04E01)
-
Cowboys (S04E02)
-
Copkiller (S04E03)
-
Alte Meister (S04E04)
-
Happy Birthday (S04E05)
-
Fata Morgana (S04E06)
-
Brauner Schatten (S04E07)
-
Alte Damen und andere Gefahren (S04E08)
-
Der Anwalt (S04E09)
-
Rufmord (S04E10)
-
Tod eines Indianers (S04E11)
-
Nicht meine Mutter (S04E12)
-
Ausweglos (S04E13)
-
Der schleichende Tod (S04E14)
-
Vergeblich (S04E15)
-
Hinter dem Vorhang (S04E16)
-
Der Chinese (S04E17)
-
Radio Talk (S04E18)
-
Rache (S04E19)
-
Höhenangst (S04E20)
-
Mord auf der Wache (S04E21)
-
Abschied (S04E22)
-
Das Kind ist Opfer (S04E23)
-
Gewissensbisse (S04E24)
-
Ein Leben für das andere (S04E25)
-
Quälerei (S04E26)
Hrají
Karin Schröder
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nikolaus Neureiter
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Bernd E. Jäger von Boxen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Anja Freese
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Michael Breitsprecher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Harald Kempe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Uwe Kockisch
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Francesco Pahlevan
Itálie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Carmen Plate
Nejlepší seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Karsten Dörr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Jana Hora-Goosmann
Československo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Folkert Milster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Ludwig Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gertrud Roll
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Hans Heller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Aram van de Rest
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Markus Hoffmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Norbert Hansing
Německá říše
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Gerhard Haase-Hindenberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)