Epizody(26)
-
Frischer Wind (S02E01)
-
Die Demo (S02E02)
-
Kleine Gefälligkeit (S02E03)
-
Von Muskeln und Mäusen (S02E04)
-
Rotlicht, Blaulicht (S02E05)
-
Double (S02E06)
-
Motivsucher (S02E07)
-
Rote Karte (S02E08)
-
Disharmonien (S02E09)
-
Freitag, der 13. (S02E10)
-
Fahrerflucht (S02E11)
-
Irrtum Bulle (S02E12)
-
Wildnis (S02E13)
-
Mensch bleiben (S02E14)
-
Nachahmungstäter (S02E15)
-
Hahnenkämpfe (S02E16)
-
Totenruhe (S02E17)
-
Das Verhör (S02E18)
-
Die Geiselnahme (S02E19)
-
Tanzstunden (S02E20)
-
Der Blaue Tod (S02E21)
-
Rettungsversuch (S02E22)
-
Bodyguards (S02E23)
-
Kopflos (S02E24)
-
Verschüttet (S02E25)
-
Der Findling (S02E26)
Hrají
Hans Heinz Moser
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Mogens von Gadow
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Siegfried Kernen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Axel Pape
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Bernd E. Jäger von Boxen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Michael Zittel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Daniel Hajdu
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Lutz Reichert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hans Heller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Holger Kunkel
Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Gernot Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Francesco Pahlevan
Itálie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Karsten Dörr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Beatrice Bergner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Andreas Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marcel Ickler
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Helicops (1998) (seriál)
Torsten Buchsteiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franz Hanfstingl
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Uwe Herzog
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)